Visilica modernog i ekskluzivnog dizajna u boji mesinga, sa 2 kugle u boji opal. Svaka kugla sadrži sijalično grlo za tip sijalice G9. Kugle različitih dimenzija Ø12 i Ø10, raspoređene su u različitim smerovima, ne samo zbog efektnog načina rasvete, već i sa ciljem da istaknu jedinstven izgled ove visilice.
Pogodna je kako za Vaš dom, tako i za ugostiteljske i hotelske objekte. Pomoću ove rasvete napravićete sjajan ambijent i ostaviti odličan utisak na svoje goste.
Proizvod se prodaje bez izvora svetla.
Odgovarajuće sijalice možete potražiti na našem sajtu i uz visilicu poručiti na željenu adresu.
4,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Visilica |
| Model / tip | VESTA 558 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Tip grla | G 9 |
| Broj grla | 2 |
| Izvor svetlosti | Sijalica (izmenjiva) |
| Boja artikla | Mesing |
| Materijal | Aluminijum / staklo |
| Dimenzije | 285 x 120 mm; h-300 mm |
| Abažur | Kugle (Ø10 cm; Ø12 cm) |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy