VESTA 609 ZIDNA LAMPA LED 10W 3000K CRNA HOME LIGHT
4,550.00 рсд
VIRINA 16047-3W ZIDNA LAMPA GLOBO LIGHTING
15,600.00 рсд
| Tehničke Karakteristike | |
|---|---|
| Artikal | Zidna lampa |
| Model / Tip | VESTA 609 |
| Nazivni Napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna Snaga | 10 W |
| Temperatura Boje Svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni Fluks | 480 lm |
| Izvor Svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja Artikla | Mesing |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 170 x 85 mm; h-520 mm |
| Način / Tip Montaže | Nadgradna |
4,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
201966
Kategorije: Noviteti, Zidne lampe
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy