| Brend | Home Light – dekorativna rasveta |
| Model / Tip | VESTA 671 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 36W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K – 4000K – 6500K |
| Svetlosni fluks | 1400lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Boja artikla | Bela |
| Materijal | PMMA |
| Dimenzije | Ø 510 mm; h – 110 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10°C do +45°C |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25°C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP20 |
7,500.00 рсд Originalna cena je bila: 7,500.00 рсд.5,400.00 рсдTrenutna cena je: 5,400.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
VESTA 671 LED plafonjera sa CCT funkcijom nudi snažnu rasvetu od 36W i mogućnost podešavanja svetlosne temperature. Menjanje boje vrši se uz pomoć prekidača na telu lampe, tako da je ova plafonjera savršen izbor za prostore koji zahtevaju fleksibilnu rasvetu uz moderan dizajn.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy