VISECA LAMPA F7861-1V NT FORMA
| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 30W |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Natur |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Materijal | Bambus |
| Dimenzije | v: 1200 mm, v: 400 mm, Ø 400 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
8,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Viseca lampa Forma F7861-1V NT spaja prirodne materijale i ručni rad, unoseći toplinu i posebnu atmosferu u svaki prostor. Napravljena je od pažljivo pletenih listova bambusa, koji propuštaju prijatno, toplo svetlo i bacaju zanimljive senke po prostoriji. Svaka lampa je unikatna, jer je ručno izrađena, što dodatno doprinosi njenom šarmu i autentičnosti. Opremljena je jednim grlom za sijalicu tipa E27, što omogućava izbor osvetljenja po vašoj želji. Dimenzije lampe su 400×1600 mm, što je čini idealnim izborom za dnevne sobe, trpezarije, spavaće sobe, ali i ambijentalno osvetljenje u ugostiteljskim objektima.
Pogledajte i nasu ostalu ponudu visecih lampi.
Fumagalli Made in Italy
