Ova jednostavna visilica iz serije Annika ističe se svojom kombinacijom boja i dizajnom. Tri crna kabla različitih dužina polaze iz crnog, okruglog plafonskog nosača (Ø30 cm), a svaki vodi do E27 grla sa cilindričnom senkom od dimljenog stakla. E27 grla omogućavaju slobodan izbor boje i jačine svetla, do maksimalne snage od 25 W. Ovu visilicu možete savršeno uklopiti u svoj enterijer uz ostale modele iz iste serije.
9,600.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | |
| Tip grla | 3 x E27 |
| Potrošnja električne energije | max. 25W po grlu |
| Sijalice uključene | Ne |
| Stepen zaštite (IP) | IP20 |
| Stepen električne zaštite | II klasa |
| Radni napon | 230V |
| Visina | 1500 mm |
| Prečnik | 300 mm |
| Prečnik abažura | 90 mm |
| Prečnik plafonske maske | 300 mm |
| Dimabilnost | U zavisnosti od sijalice |
| Boja | Dimljeno staklo, crna |
| Materijal | Staklo, metal |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy