Visilica Annika predstavlja atraktivan dodatak savremenim enterijerima. Tekstilni kabl dužine 150 cm u crno-beloj boji povezan je sa malim, okruglim plafonskim nosačem u mat nikl finišu. Na donjem kraju vise uske, elegantne cilindrične senke od stakla. Zatamnjeno staklo stvara prijatno toplo svetlo, koje doprinosi udobnijoj atmosferi u prostoru. Ova visilica se savršeno uklapa u moderne stilove uređenja i lako se kombinuje sa drugim proizvodima iz iste serije. Zahvaljujući E27 grlu, možete sami izabrati sijalicu do maksimalno 25 W u zavisnosti od željene boje i jačine svetla. Preporučujemo LED sijalice zbog energetske efikasnosti i dugotrajnosti. Kombinujte ovu prelepu visilicu sa ostalim proizvodima iz serije Annika i prepustite se čarima njenog elegantnog dizajna.
11,990.00 рсд Originalna cena je bila: 11,990.00 рсд.9,990.00 рсдTrenutna cena je: 9,990.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Tip grla | 3 x E27 |
| Potrošnja električne energije | max. 25W po grlu |
| Sijalice uključene | Ne |
| Stepen zaštite (IP) | IP20 |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Radni napon | 230V |
| Visina | 1500 mm |
| Prečnik | 300 mm |
| Prečnik abažura | 90 mm |
| Prečnik nosača za zid/plafon | 300 mm |
| Dimabilnost | U zavisnosti od sijalice |
| Boja | Nikl |
| Materijal | Staklo, metal |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
