Annika je atraktivno osvetljenje u modernim životnim prostorima. Viseći deo dužine 150 cm pričvršćen je za malu okruglu plafonsku nosaču od matiranog mesinga. Na donjem kraju visi uski, elegantni stakleni cilindar. Zbog amber stakla, svetlo izgleda veoma prijatno toplo, doprinoseći ugodnijoj atmosferi u prostoru. Visilica je savršeno usklađena sa savremenim stilom uređenja i može se kombinovati sa drugim proizvodima iste serije. Zahvaljujući E27 grlu, imate mogućnost da slobodno izaberete sijalicu do maksimalno 25 vati, u zavisnosti od boje svetla i intenziteta koji želite. Preporučujemo LED sijalice zbog uštede energije i dugotrajnosti. Kombinujte ovu divnu viseću lampu sa drugim proizvodima iz serije Annika i dopustite da vas očara elegantan dizajn.
3,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Karakteristike | Vrednost |
|---|---|
| Težina | 0,63 kg |
| Kabel | Obložen tekstilom, braon boja |
| Boja | Mat, mesing, zlatna, žuta |
| Prečnik | 105 mm |
| Visina | 1525 mm |
| Držač sijalice | E27 |
| Maksimalna snaga sijalice | 25W |
| Napon | 230V |
| Namena / Soba | Dnevna soba, Spavaća soba |
| Snaga | 2,5W |
| Materijal | Staklo, Metal |
| Dužina kabla | 1200 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy