VALLI 54043-4 SPOT LAMPA GLOBO LIGHTING
10,990.00 рсд
WILLA 54037-4D PLAFONSKA LAMPA GLOBO LIGHTING
5,300.00 рсд
VISILICA CALERINO 780475 CASAYA
| Brend | CASAYA |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Boja kućišta | Crna, hrom |
| Materijal stakla/abažura | Staklo |
| Boja stakla/abažura | Crno-prozirna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Tip sijalice | E27 |
2,150.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
780475
Kategorije: Noviteti, Outlet, Plafonske spot lampe, Spot lampe
| Duzina | 775 mm |
| Sirina | 110 mm |
| Težina | 1820 g |
Fumagalli Made in Italy