| Brend | ![]() |
| Nazivna snaga | Max. 60 W |
| Tip grla | 6 x E27 |
| Nazivni napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja artikla | Bela + Bronza |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | Širina: 1210 mm, Visina: 1000 mm |
| Stepen zaštite (IP) | IP20 |
17,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.