Ova visilica iz Joelle serije impresionira neobičnim dizajnom elementa drvene palete i crnog mat metalnog okvira. Zbog svog produženog oblika, visilica dužine 1,21 m može se savršeno montirati iznad trpezarijskog stola, pružajući ravnomerno osvetljenje. Četiri E27 utičnice uokvirene crnim mat metalom vise maksimalno 1,2 m od plafona, sa kanapom od konoplje omotanim oko drveta, a visina može biti podešena. U utičnice možete postaviti odgovarajuće E27 sijalice po vašem izboru, čime ćete odrediti boju svetla i jačinu svetlosti prema vašim željama. Visilica Joelle omogućava vam da stvorite moderan ambijent u vašem prostoru.
5,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Grlo | 4 x E27 |
| Uključena lampa | Ne |
| Zaštitna klasa | 1 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | maksimalno 60 W |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 1200 mm |
| Dužina | 1210 mm |
| Boja | crna, braon |
| Dimerabilnost | zavisi od sijalice |
| Materijal | metal, drvo |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
