Visilica MAXY oduševljava svojim modernim dizajnom i visokokvalitetnim materijalima. Sa pravolinijskom šinom i četiri staklena sjenila u obliku kugle, ukrašena blistavim kristalnim dekorom sa unutrašnje strane, pruža stilsko osvetljenje. Telo lampe od crnog hromiranog metala daje visilici plemenit izgled. Jasna staklena sjenila u kombinaciji sa akrilnim kristalima stvaraju luksuznu atmosferu. Sa dužinom od 1000mm i širinom od 180mm, visilica MAXY pruža dovoljnu svetlost za željeni prostor. Zahvaljujući snazi od 40W, ona je i funkcionalna i dekorativna. Dodajte stilski akcenat svom domu sa visilicom MAXY i stvorite prijatnu atmosferu punu sjaja i elegancije.
17,500.00 рсд Originalna cena je bila: 17,500.00 рсд.14,900.00 рсдTrenutna cena je: 14,900.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Grlo sijalice | 4 x E27 |
| Sijalica uključena | Ne |
| Klasa zaštite | 1 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | Maks. 40 W |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 1200 mm |
| Dužina | 990 mm |
| Prigušivanje | U zavisnosti od sijalice |
| Boja | Providna, pištolj-siva |
| Materijal | Akrilni kristali, staklo, metal |
| Prečnik senke | 180 mm |
| Prečnik zidnog nosača | 880 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
