Ova visilica iz serije Pettey (17×17 cm) savršen je izbor za vaš enterijer. Sastoji se od okvira od tamno braon MDF drveta, unutar kojeg se nalazi staklo u dimu nijansi, a visi na crnom kablu. Može se opremiti E27 sijalicom po vašem izboru, što vam omogućava da sami odredite boju svetla i jačinu osvetljenja. Takođe, visina visilice može se podesiti do 120 cm prilikom montaže. Kombinovanjem sa drugim modelima iz iste serije, možete stvoriti prijatnu i toplu atmosferu u vašem domu.
4,700.00 рсд Originalna cena je bila: 4,700.00 рсд.3,200.00 рсдTrenutna cena je: 3,200.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Grlo | E27 |
| Uključena lampa | Ne |
| Zaštitna klasa | 2 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | maks. 40 W |
| Širina | 170 mm |
| Visina | 1200 mm |
| Dužina | 170 mm |
| Boja | crna, tamno braon, dimno |
| Prigušivo | zavisi od sijalice |
| Materijal | MDF, staklo, metal |
| Ø zidne ploče | 100 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
