WENZEL reflektor kombinuje minimalistički dizajn i tople drvene elemente. Idealno za moderne životne prostore. Pogodan za GU10 sijalice (nije uključeno).
2,100.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Vrednost |
|---|---|
| Stepen zaštite | IP20 |
| Držač lampe | GU10 |
| Lampa uključena | Ne |
| Klasa zaštite | 1 |
| Napon | 230 Volt |
| Snaga | max. 5 Watt |
| Širina | 80 mm |
| Visina | 135 mm |
| Boja | crna, tamno braon |
| Dimmabilno | zavisi od lampe |
| Materijal | metal, drvo |
| Izbacivanje | 130 mm |
| Prečnik senke | 65 mm |
| Prekidač | uključen |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
