| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 40W |
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | prečnik 250mm, širina 120mm, visina 330mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
2,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.