| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 40W |
| Tip grla | 1xE14 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | BK+SM (Crna + Mat srebrna) |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | Š: 180mm, V: 350mm, Dubina: 235mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
4,300.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.