| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 40W |
| Tip grla | 2xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | SG+AM (Siva + Amber) |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | V: 445mm, Š: 250mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
4,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.