UGRADNA ROZETNA CFR1000 WH FORMA
170.00 рсд
UGRADNA ROZETNA CFR1002 WD FORMA
340.00 рсд
| Brend | ![]() |
| Šifra | 660091 |
| Boja | Belo/zlatna |
| Materijal | Aluminijum (AL) + Akril |
| Snaga (procenjena) | 45W |
| Lumen flux (nom.) | 4500 (lm) |
| Temp. boje svetl. | 3000 ~ 6500 K |
| Radni napon | 200~240V |
| IP zaštita | IP20 |
| Dimabilnost | Da, 30~100% (preko daljinskog) |
5,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
660091
Kategorije: Led lusteri, Led plafonjere, Led rasveta, Lusteri, Noviteti, Plafonjere i plafonski lusteri
Dimenzije proizvoda: Ø500mm
3 Boje svetlosti.
1 Način – Promena putem daljinskog upravljača.
2 Način – Start/ Izmena temperature boje svetlosti nakon 3 sekunde od uključenja. Izmena svetla putem običnog prekidača.
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
