| Tehničke Karakteristike | Vrednost |
|---|---|
| Artikal | Luster |
| Model / Tip | VESTA 604 |
| Nazivni Napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Tip Grla | E14 |
| Broj Grla | 6 |
| Izvor Svetlosti | Sijalica (izmenjiva) |
| Boja Artikla | Mesing |
| Materijal | Aluminijum / staklo |
| Dimenzije | Ø 690 mm; h- 1525 mm |
| Abažur | 6 kom – Ø150 mm |
| Način / Tip Montaže | nadgradna |
| Stepen Električne Zaštite | Klasa I |
| IP Zaštita | IP 20 |
| Linija Proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
18,100.00 рсд Originalna cena je bila: 18,100.00 рсд.16,200.00 рсдTrenutna cena je: 16,200.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
VESTA 604 – luster čiju eleganciju i savremen dizajn ističu 6 staklenih kugli u boji konjaka, koje su na orignalan način raspoređene okolo kružne konstrukcije u boji mesinga. Koristi sijalice tip E14, što Vam daje mogućnost da izborom tipa dekorativne sijalice, kao i boje svetla sijalice , napravite ambijent po želji.
Sijalice nisu uključene uz proizvod.
Odgovarajuće sijalice za možete potražiti na našem sajtu i uz luster poručiti na željenu adresu.
Odabirom povezanih proizvoda iz naše kolekcije, dobićete kompletno dekorativno rešenje i savršeno osvetljenje za vaš enterijer.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy