| Brend | Home Light |
| Model / Tip | VESTA 684 |
| Materijal | Aluminijum / PC (Polikarbonat) |
| Boja artikla | Bela |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Snaga (Watt) | 40 W |
| Temperatura boje | 3000 K ili 4000 K (opciono) |
| Radni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Radni vek | 30.000 h (na 25°C) |
| Energetska efikasnost | A++ |
| Potrošnja energije | 40 kWh / 1000h |
| Klasa zaštite | Klasa I |
| Način montaže | Nadgradna |
| Temperatura okoline | -15 °C do +45 °C |
| Dimabilnost | Ne |
| Prečnik artikla | Ø 450 mm |
| Visina artikla | 100 mm |
16,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
VESTA 684 plafonska svetiljka 40W pogodna je za stambene i poslovne prostore gde je potrebno ravnomerno i funkcionalno osvetljenje. Omogućava izbor tople ili neutralne bele svetlosti. Diskretan beli dizajn lako se uklapa u različite tipove enterijera.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
