VESTA 569 LUSTER 108W 3000K CRNA/BELA HOME LIGHT
38,800.00 рсд
SOLEA 31 LUSTER 10W 3000K CRNA/BELA HOME LIGHT
6,200.00 рсд
| Brend | Home Light |
| Model / Tip | SOLEA 30 |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja artikla | Crna / bela |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Snaga (Watt) | 30 W |
| Svetlosni fluks | 2000 Lm |
| Boja svetlosti | 3000 K (Toplo bela) |
| Ugao rasipanja | 120° |
| Radni vek | 30.000 h (na 25°C) |
| Radni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Potrošnja energije | 30 kWh / 1000h |
| IP zaštita | IP20 |
| Klasa zaštite | Klasa I |
| Način montaže | Nadgradna |
| Temperatura okoline | -10 °C do +45 °C |
| Dimabilnost | Ne |
| Prečnik artikla | Ø 600 mm |
| Visina artikla | 1200 mm |
9,400.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
200909
Kategorije: Dekorativne visilice, Dekorativni lusteri, Led lusteri, Led rasveta, LED visilice, Lusteri, Noviteti, Visilice
SOLEA 30 luster 30W 3000K snage, u crnoj i beloj kombinaciji unosi luksuzan i elegantan izgled u svaki prostor. Idealan za dnevne sobe, trpezarije i moderne restorane. Emituje toplo belo svetlo.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy