SWIRL 67341DN LED PLAFONSKA LAMPA GLOBO LIGHTING
21,600.00 рсд Originalna cena je bila: 21,600.00 рсд.18,600.00 рсдTrenutna cena je: 18,600.00 рсд.
NOXELLE PLAFONSKA LAMPA 71462 RABALUX
12,400.00 рсд
NOXELLE PLAFONJERA 71420 RABALUX
| Tip grla | 3 x E27 |
| Maksimalna snaga | 3 x Max. 25 W |
| Izvor svetlosti | Ne dolazi u kompletu (uključenih izvora: ne) |
| Napon / Frekvencija | 230V, 50Hz |
| Boja lampe | Mat crna / Hrast |
| Materijal lampe | Drvo |
| Boja abažura | Bela |
| Materijal abažura | Plastika |
| IP zaštita | IP 20 |
| Dimenzije | Ø 420 mm |
| Visina (Udaljenost od stropa) | 140 mm |
| Neto težina | 3.15 kg |
13,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
71420
Kategorije: Led plafonjere, Led plafonske lampe, Noviteti, Plafonjere – abažur, Plafonjere i plafonski lusteri
Noxelle plafonjera 71420 kombinuje toplinu prirodnog drveta i modernu jednostavnost. Naš jedinstveni model je dizajniran sa obodom od hrastovih lamela i belim, opal plastičnim senilom. Koji osigurava ravnomerno osvetljenje, dok drveni elementi doprinose prijatnoj, domaćoj atmosferi.
Tri E27 grla pružaju slobodu izbora izvora svetlosti, a lampa je savršeno pogodna za LED sijalice, što omogućava lako prilagođavanje osvetljenja i ambijenta. Njena diskretna, okrugla forma je idealan izbor za dnevnu sobu, trpezariju, spavaću sobu ili predsoblje. Lampa se isporučuje bez izvora svetlosti. Noxelle plafonjera 71420 Rabalux.
Fumagalli Made in Italy