NOXELLE PLAFONSKA LAMPA 71462 RABALUX
| Tip grla | 4 x G9 |
| Maksimalna snaga | 4 x Max. 5 W |
| Izvor svetlosti | Ne dolazi u kompletu (uključenih izvora: ne) |
| Napon / Frekvencija | 230V, 50Hz |
| Boja lampe | Mat crna / Hrast |
| Materijal lampe | Drvo |
| Boja abažura | Bela |
| Materijal abažura | Staklo |
| IP zaštita | IP 20 |
| Dimenzije | d: 296 mm, š: 296 mm |
| Visina (Udaljenost od stropa) | 135 mm |
| Neto težina | 1.6 kg |
12,400.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Noxelle plafonska lampa 71462 Savremena unutrašnja predstavlja elegantan i upečatljiv izbor za ljubitelje prirodnih materijala. Mat crni okvir dopunjuju tople tonove hrastovih letvica i četiri bela opal staklena abažura, osiguravajući da svetlost ravnomerno ispuni prostor.
Ovaj jedinstveni model, dizajniran od strane Rábaluxa, karakteriše kvadratni oblik i igra sa sferama, unoseći laganu i prozračnu atmosferu u dnevnu sobu, trpezariju, spavaću sobu ili predsoblje. Sa četiri G9 grla, pruža vam slobodu da prilagodite osvetljenje prema svojim potrebama i kompatibilan je sa LED izvorima svetlosti. Lampa se isporučuje bez izvora svetlosti. Noxelle plafonska lampa 71462.
Fumagalli Made in Italy