NOHALES ZIDNA LAMPA 43789 EGLO
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 43789 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crna, mesing |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
8,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
43789
Kategorije: Noviteti, Zidne lampe
| Tehničke informacije | |
|---|---|
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| – Dužina artikla | 170 mm / 6,69 inča |
| – Visina artikla | 320 mm / 12,6 inča |
| – Dubina artikla | 145 mm / 5,71 inča |
| Neto težina | 1,72 kg |
Fumagalli Made in Italy
