| Brend | |
| Šifra | 745087 |
| Materijal | Metal, plastika |
| Boja | Bruseno zlato |
| Snaga svetla | 33w |
| Lumeni | 3300LM |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Precnik kruga | 500mm |
| Visina | 1200mm |
| Garancija | 2 Godine |
11,000.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.