Otkrijte Podnu lampu MAXY, stilski podnu lampu sa jedinstvenim oblikom. Sjenilo lampe je napravljeno od opalnog, satiniranog stakla sa dekorativnim žljebovima, što stvara elegantan kontrast sa kuglastim staklom sa žljebovima. Telo lampe je od belog mat metala, a može biti dostupno i u hromiranom metalu. Lampa ima jednu cev koja se prostire direktno prema dole, što joj daje elegantan, okrugli oblik. Prekidač na lampi omogućava lako podešavanje osvetljenja. Podnu lampu MAXY je idealna za moderne dnevne sobe, kancelarije i druge prostorije gde vam je potrebno savremeno i štedno osvetljenje. Poručite Podna lampu MAXY danas i dizajnirajte svoj prostor sa jedinstvenim osvetljenjem!
12,600.00 рсд Originalna cena je bila: 12,600.00 рсд.7,900.00 рсдTrenutna cena je: 7,900.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Grlo sijalice | E27 |
| Sijalica uključena | Ne |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | Maks. 40 W |
| Visina | 1650 mm |
| Prečnik | 290 mm |
| Prigušivanje | U zavisnosti od sijalice |
| Boja | Hromirana, opal, satinsko belo |
| Materijal | Staklo, metal |
| Prečnik senke | 290 mm |
| Prekidač | Uključen |
| Prečnik zidnog nosača | 250 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
