Otkrijte MAXY visilicu, stilski luster sa jedinstvenim oblikom. Abažur lampe je napravljen od dimljenog, prozirnog stakla sa gradijentnim dizajnom. Tri balonasta staklena dela su povezana na vrhu i stvaraju privlačan kontrast sa telom lampe od mat crnog metala. Jedinstveni dizajn je naglašen ravnom cevi koja je zakrivljena na vrhu. Prekidač na lampi omogućava jednostavno regulisanje osvetljenja. MAXY visilica je idealna za moderne dnevne prostore, kancelarije i druge prostorije gde je potrebno savremeno i energetski efikasno osvetljenje. Naručite MAXY visilicu danas i oblikujte svoj prostor jedinstvenim osvetljenjem!
15,400.00 рсд Originalna cena je bila: 15,400.00 рсд.9,500.00 рсдTrenutna cena je: 9,500.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Verzija | 3 x E27 |
| Potrošnja energije | Maks. 40 W |
| Sijalice uključene | Ne |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230V |
| Visina | 1650 mm |
| Prečnik | 430 mm |
| Boja | Prozirna, dimljena, crna |
| Materijal | Staklo, metal |
| Prekidač | Uključeno |
| Prečnik zidnog nosača | 250 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
