| Brend | Home Light – dekorativna rasveta |
| Model / Tip | SOLEA 49 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 20 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 1200 lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Drvo |
| Materijal | Drvo |
| Dimenzije | 560 x 280 x 120 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP20 |
11,400.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
SOLEA 49 je elegantna i funkcionalna zidna led lampa-polica sa 20W LED svetlom, savršen dodatak za bilo koji prostor u vašem domu. Drveni okvir ove lampe nije samo svetlosni izvor, već služi i kao polica na kojoj možete postaviti ukrase, male biljke ili knjige. Njena topla svetlost stvara prijatan ambijent u dnevnoj sobi, hodniku ili spavaćoj sobi. Sa modernim dizajnom i energetski efikasnim LED svetlom, ova lampa donosi savršen balans između funkcionalnosti i stila.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy