| Brend | Home Light – dekorativna rasveta |
| Model / Tip | SOLEA 8 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 15 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 1650 lm (110 lm/W) |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Crna |
| Materijal | Aluminijum / Silikon |
| Dimenzije | 320 mm; h – 435 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
5,800.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Zidna lampa sa LED tehnologijom pruža efikasno osvetljenje i modernu estetiku. Idealna je za hodnike ili sobe sa manjim prostorima, jer daje 3000K svetlost koja stvara prijatan ambijent. Ova svetlost dolazi iz svetlosnog kruga, što omogućava ravnomerno i suptilno osvetljenje koje upotpunjuje svaki prostor.
Garancija dve godine.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
