Veoma dekorativna lampa za sto sa prijatnom atmosferom. Ova stolna lampa veličine 19cm, u dizajnu solarnog kristala u beloj boji, smeštena je na drvenoj bazi (prečnik 12cm) i ima E14 utičnicu, koja može biti opremljena izvorom svetlosti po vašem izboru, do maksimalne snage od 15W.
2,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Grlo lampe | E14 |
| Snaga | maks. 15 vati |
| Sijalica uključena | Ne |
| Stepene zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 Volt |
| Karakteristike | |
| Visina | 190 mm |
| Prečnik | 120 mm |
| Boja | Tamno braon, bela |
| Materijal | Kristal soli, Drvo |
| Prekidač | uključen |
| Otvor za senku Ø | 120 mm |
| Prečnik zida Ø | 95 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy