Otkrijte jedinstvenu lampu za sto STONE, čiji okrugli sferni oblik napravljen od prirodnog kristala soli unosi dodir prirode u vaš dom. Sa svojim telom napravljenim od prirodnog kristala soli u boji i smeđeg drveta, lampa zrači toplinom i udobnošću. Lampa za sto STONE ima harmoničnu senku koja nežno filtrira svetlost kroz kameni kristal soli, stvarajući prijatnu atmosferu. Osim toga, lampa je opremljena praktičnim USB kablom, koji vam pruža najfleksibilniju vezu sa izvorom napajanja. Sa prečnikom od 89mm, lampa za sto STONE savršeno se uklapa na svaki sto ili noćni stočić i pravi je atrakcija. Uživajte u toplom, atmosferskom svetlu koje širi i prepustite se očaravajućoj lepoti kristala soli. Stvorite opuštajuću i udobnu atmosferu u svom domu sa okruglom lampom za sto STONE. Iskoristite priloženi USB kabl da postavite svetiljku tamo gde vam je potrebno blago osvetljenje. Uronite svoje prostorije u prijatnu svetlost i uživajte u prirodnoj estetici ove inspirativne lampe.
1,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Snaga | 5 vati |
| Sijalica | LED |
| Sijalica uključena | Da |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 5 Volt |
| Karakteristike | |
| Visina | 102 mm |
| Prečnik | 89 mm |
| Boja | braon, prirodna |
| Materijal | Kristal soli, Drvo |
| Prečnik sijalice (Ø) | 89 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy