Atraktivan i jedinstven model LED lustera, snage 80w. Izrađen od aluminijuma u zlatnoj mesing boji, emituje toplo belu boju svetla. Respektabilna svetlosna moć od 80w moći će da osvetli i prostorije veće kvadrature.
Garancija dve godine.
19,600.00 рсд Originalna cena je bila: 19,600.00 рсд.17,990.00 рсдTrenutna cena je: 17,990.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Luster |
| Model / tip | VESTA 454 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 80 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Mesing-zlatna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Ø450; h-1150 mm (na plafonu: Ø118, h-30 mm) |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30,000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 80 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
