Atraktivna i savremena LED visilica snage 60w. Izrađena je u kombinaciji aluminijuma i stakla, emituje toplo belo svetlo. Odlična je za trpezarije veće kvadrature ili dnevne sobe i odlično će se uklopiti u savremeno opremljen prostor.
Garancija dve godine.
13,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Visilica |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 60 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 4200 lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Mesing |
| Materijal | Aluminijum / staklo |
| Dimenzije | Ø22 x 1200 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30,000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 60 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy