LED luster interesantnog i avangardnog dizajna velike svetlosne moći. Emituje toplo belo svetlo snage 80w što ga čini pogodnim i za prostorije veće kvadrature. Ovaj model lustera dominira u enterijeru i sa lakoćom se uklapa u moderno uređen ambijent, bilo da se radi o poslovnom ili stambenom prostoru.
Visina se može jednostavno podešavati prema potrebi i prilikama.
Garancija dve godine.
25,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Luster/Visilica |
| Model / tip | VESTA 494 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 80 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 4100 Lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Bela |
| Materijal | Aluminijum/Metal/Akril |
| Dimenzije | Prečnik – 700 mm; Visina – 1500 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30,000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 80 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy