VESTA 555 zidna lampa u boji mesinga, sa jednom kuglom Ø100mm, u boji opal. Kugla sadrži jedno sijalično grlo za sijalice tipa G9.
Ova jedinstvena lampa elegantnog i modernog izgleda ima za cilj i da adekvatno osvetli i da ukrasi zid na kome je postavite.
Bilo da se odlučite da je postavite u Vašem domu ili u ugostiteljskom ili hotelskom objektu, ostaviće odličan utisak unikatnim izledom na Vaše goste i doprineti da se lepo osećate u takvom ambijentu.
Izvor svetlosti se ne isporučuje uz proizvod.
Odgovarajuće sijalice možete potražiti na našem sajtu i uz zidnu lampu poručiti na željenu adresu.
5,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Zidna lampa |
| Model / tip | VESTA 555 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Tip grla | G 9 |
| Broj grla | 1 |
| Izvor svetlosti | Sijalica (izmenjiva) |
| Boja artikla | Mesing-zlatna |
| Materijal | Aluminijum / staklo |
| Dimenzije | Ø300 x h-340 mm |
| Abažur | Kugla (1 x Ø10 cm) |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Stepen električne zaštite | Klasa II |
| IP zaštita | IP 20 |
| Boja kugle | Opal |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
