Zidna lampa modernog i originalnog dizajna u boji mesinga, sa 2 kugle u boji opal. Svaka kugla sadrži sijalično grlo za tip sijalice G9. Kugle različitih dimenzija Ø8 i Ø10 cm, raspoređene su u različitim smerovima, ne samo zbog efektnog načina rasvete, već i sa ciljem da istaknu jedinstven izgled ove zidne lampe.
Ova jedinstvena lampa elegantnog i modernog izgleda ima za cilj i da adekvatno osvetli i da ukrasi zid na kome je postavite.
Bilo da se odlučite da je postavite u Vašem domu, ugostiteljskom ili hotelskom objektu, ostaviće odličan utisak unikatnim izledom na Vaše goste i doprineti da se lepo osećate u takvom ambijentu.
3,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Zidna lampa |
| Model / tip | VESTA 559 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Tip grla | G 9 |
| Broj grla | 2 |
| Izvor svetlosti | Sijalica (izmenjiva) |
| Boja artikla | Mesing |
| Materijal | Aluminijum / staklo |
| Dimenzije | 250 mm x 130 mm; h-300 mm |
| Abažur | Kugle (Ø8; Ø10 cm) |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Stepen električne zaštite | Klasa II |
| IP zaštita | IP 20 |
| Boja kugle | Opal |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy