| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 40W |
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja | Žuta |
| Materijal | MDF + Plastika |
| Dimenzije | širina 275mm, visina 1000mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
3,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.