Ova visilica oduševljava svojim prelepim dizajnom u crnoj i zlatnoj boji. Lampa se sastoji od 4 abažura (Ø22 cm) sa zlatnom unutrašnjosti i crnom spoljašnjošću, od kojih je svaki opremljen E27 grlom i visi 1,7 m od plafona pomoću prelepih pletenih konopaca od jute. Korišćenjem E27 grla, možete odabrati sopstveni izvor svetla, do maksimalne snage od 60 vati.
6,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Verzija | 4 x E27 |
| Potrošnja energije | max. 60 W |
| Uključene sijalice | Ne |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 V |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 1700 mm |
| Dužina | 1125 mm |
| Prigušivanje | u zavisnosti od izvora svetla |
| Boja | crna |
| Materijal | konoplja, metal |
| Prečnik senke | 220 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
