VISILICA F7036-1V SG+SM FORMA
| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 60W |
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | SG+SM |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | V: 1100mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
3,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Viseca lampa Forma F7861-1V NT spaja prirodne materijale i ručni rad, unoseći toplinu i posebnu atmosferu u svaki prostor. Napravljena je od pažljivo pletenih listova bambusa, koji propuštaju prijatno, toplo svetlo i bacaju zanimljive senke po prostoriji. Svaka lampa je unikatna, jer je ručno izrađena, što dodatno doprinosi njenom šarmu i autentičnosti. Opremljena je jednim grlom za sijalicu tipa E27, što omogućava izbor osvetljenja po vašoj želji. Dimenzije lampe su 400×1600 mm, što je čini idealnim izborom za dnevne sobe, trpezarije, spavaće sobe, ali i ambijentalno osvetljenje u ugostiteljskim objektima.
Pogledajte i nasu ostalu ponudu visecih lampi.
Fumagalli Made in Italy
