Visilica UDO je pravi dragulj za vaše dnevne sobe. Njen dizajn impresionira okruglim oblikom, u kojem su šipke vešto povezane lopticama različitih veličina. Telo ove visilice izrađeno je od mat crnog metala i metala u zlatnoj boji, dajući joj plemeniti i moderan dodir. Senka visilice UDO sastoji se od atraktivnih staklenih sfera u toplom jantarnom tonu. Ovo daje prostoriji prijatnu i ugodnu atmosferu. Sa prečnikom od 550mm, ova visilica pruža obilno osvetljenje. Visilica UDO se lako montira na plafon i proizvodi svetlo bez odsjaja i harmonično. Savršena je za dnevne sobe, trpezarijske prostore ili hodnike i vešto postavlja akcente u vašem domu. Sa svojim individualnim dizajnom i visokokvalitetnim materijalima, visilica UDO je pravi ukras. Dozvolite da vaš ambijent sija u ekskluzivnom i gostoljubivom svetlu i postavite stilski akcente sa ovom visilicom.
36,000.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Držač lampe | 6 x E14 |
| Snaga | maks. 25 vata |
| Sijalica uključena | Ne |
| Klasa zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 1 |
| Napon | 230 Volt |
| Karakteristike | |
| Visina | 1200 mm |
| Prečnik | 550 mm |
| Dimabilno | zavisno o sijalici |
| Boja | amber, crna, zlato |
| Materijal | staklene kuglice, metal |
| Prečnik zida | 100 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy