Ekstravagantna, velika plafonska lampa Maracana postaje pravi centar pažnje u svakom prostoru. Na crnoj suspenziji od metala, tekstila i plastike nalazi se pet E27 grla, za koja možete slobodno odabrati sijalice sa maksimalnom snagom od 60 vati. Ova serija modela nudi vam dodatne mogućnosti da vaš životni prostor učinite upečatljivim i prelepim.
6,100.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Grlo | 5 x E27 |
| Uključena lampa | Ne |
| Zaštitna klasa | 1 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | maksimalno 60 W |
| Boja | crna |
| Prečnik | 150 mm |
| Dimerabilnost | zavisi od sijalice |
| Materijal | metal, plastika, tekstil |
| Prečnik zida | 150 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
