Ova lepa i bezvremenska visilica od bakra deo je OLIVER serije. Zahvaljujući tri crna tekstilna kabla, svaki dužine 2 metra, velike prostorije mogu biti osvetljene do poslednjeg kutka. Slobodno birajući izvor svetlosti (E27/max. 40W), možete sami odabrati intenzitet i boju svetla. Zbog njihove dugovječnosti, preporučujemo LED sijalice. Uz druge modele iz ove serije, možete dodatno ullepšati izgled svog prostora.
6,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Grlo | 3 x E27 |
| Uključena lampa | Ne |
| Zaštitna klasa | 1 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | maksimalno 40 W |
| Visina | 2000 mm |
| Boja | boja bakra |
| Prečnik | 120 mm |
| Dimerabilnost | zavisi od sijalice |
| Materijal | metal |
| Prečnik zida | 120 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
