NOXELLE SPOT LAMPA 73421 RABALUX
| Tip grla | 2 x E14 |
| Izvor svetlosti | Ne dolazi u kompletu (uključenih izvora: ne) |
| Napon / Frekvencija | 230V, 50Hz |
| Boja lampe | Mat crna / Hrast |
| Materijal lampe | Metal / Drvo |
| Boja abažura | Mat crna |
| Materijal abažura | Metal |
| IP zaštita | IP 20 |
| Dimenzije | d: 270 mm, š: 140 mm |
| Visina (Udaljenost od stropa) | 160 mm |
| Neto težina | 0.585 kg |
3,400.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Noxelle spot lampa 73421 moderni, unutrašnji, dvostruki plafonski spot svetlo sa osnovom od prirodnog hrastovog lamela i mat crnim metalnim senkama donosi skandinavsku jednostavnost u vaš dom. Sa dve odvojeno podesive glave, pruža ciljno osvetljenje, što ga čini idealnim za dnevnu sobu, spavaću sobu, predsoblje ili radni prostor u kuhinji.
E14 grla omogućavaju potpunu slobodu u odabiru izvora svetlosti; može se koristiti i sa energetski efikasnim LED svetlima. Unutrašnje zlatne nijanse suptilno omekšavaju svetlost. Dok se kompaktan dizajn lako uklapa u moderne, minimalističke enterijere. Izdržljiv i pouzdan izbor za opšte i usmereno osvetljenje. Isporučuje se bez izvora svetla. Noxelle spot lampa 73421 Rabalux.
Fumagalli Made in Italy