NOXELLE VISILICA 72421 RABALUX
| Tip grla | 3 x G9 |
| Maksimalna snaga | 3 x Max. 5 W |
| Izvor svetlosti | Ne dolazi u kompletu (uključenih izvora: ne) |
| Napon / Frekvencija | 230V, 50Hz |
| Boja lampe | Mat crna / Hrast |
| Materijal lampe | Drvo |
| Boja abažura | Bela |
| Materijal abažura | Staklo |
| IP zaštita | IP 20 |
| Dimenzije | d: 800 mm, š: 110 mm |
| Visina (Udaljenost od stropa) | 1200 mm |
15,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Noxelle visilica 72421 moderan i prirodan je plafonska lampa koja kombinuje mat crne detalje sa toplim elementima od hrastovine i tri nežno opalizirana staklena kugla. Njegov izduženi dizajn je idealan za osvetljavanje trpezarijskog stola ili kuhinjskog ostrva. A sjajan je izbor i za dnevnu sobu, pružajući ravnomerno osvetljenje za svakodnevnu upotrebu i prijatne večernje trenutke.
Tekstilni kabl obezbeđuje elegantan, čist izgled. Dok Rabalux-ov sopstveni dizajn doprinosi privlačnosti u bilo kom modernom, skandinavskom ili minimalističkom enterijeru. Opremljen je sa tri G9 grla i kompatibilan je sa štedljivim LED sijalicama. Svetiljka se isporučuje bez izvora svetlosti. Noxelle visilica 72421 Rabalux.
Fumagalli Made in Italy