NOXELLE ZIDNA LAMPA 71421 RABALUX
| Tip grla | 1 x G9 |
| Maksimalna snaga | |
| Izvor svetlosti | Ne dolazi u kompletu (uključenih izvora: ne) |
| Napon / Frekvencija | 230V, 50Hz |
| Boja lampe | Mat crna / Hrast |
| Materijal lampe | Drvo |
| Boja abažura | Bela |
| Materijal abažura | Staklo |
| IP zaštita | IP 20 |
| Dimenzije | š: 110 mm, v: 292 mm |
| Udaljenost od zida | 135 mm |
| Neto težina | 0.65 kg |
4,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Noxelle zidna lampa 71421 unutrašnja predstavlja modernu, prirodnu upotrebu materijala koja se harmonično uklapa u unutrašnji dizajn dnevne sobe, spavaće sobe ili hodnika. Mat crna metalna baza dodatno je naglašena toplim tonovima letvica od hrastovog drveta, koje su u kontrastu sa jednostavnom belom opalnom staklenom kuglom. Pružajući tako nežno, ujednačeno svetlo i dekorativnu igru svetlosti i senki duž zida.
Ovaj minimalistički, skandinavsko–japanski stil odlikuje bezvremenska elegancija. Lako se uklapa u moderne i prirodne prostore. Jedinstveni, sopstven dizajn Rábalux modela. Noxelle funkcioniše sa G9 grlom i može se koristiti sa LED izvorom svetla. Sto je čini praktičnim i energetski efikasnim izborom za pomoćno ili ambijentalno osvetljenje. Isporučuje se bez izvora svetla. Noxelle zidna lampa 71421 Rabalux.
Fumagalli Made in Italy