NOXELLE SPOT LAMPA 73420 RABALUX
| Tip grla | 1 x E14 |
| Maksimalna snaga | 1 x Max. 40W |
| Izvor svetlosti | Ne dolazi u kompletu |
| Napon / Frekvencija | 230V, 50Hz |
| Boja lampe | Mat crna / Hrast |
| Materijal lampe | Metal / Drvo |
| Boja abažura | Mat crna |
| Materijal abažura | Metal |
| Tip prekidača | Sa prekidačem |
| IP zaštita | IP 20 |
| Dimenzije | š: 80 mm, v: 140 mm |
| Udaljenost od zida | 160 mm |
| Neto težina | 0.288 kg |
1,850.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Noxelle spot lampa 73420 unutrašnja lampa namenjena je ljubiteljima modernog, skandinavskog stila. Mat crna metalna senka i pozadina od prirodnog hrastovog lamela stvaraju harmoničan i čist izgled, dok podesiva, cilindrična glava pruža usmeren svetlosni izvor tamo gde je najpotrebniji. Ugrađeni prekidač je praktično rešenje za noćno svetlo ili čitanje, ali je takođe odličan i za ambijentalno osvetljenje.
Dolazi sa E14 grlom, omogućavajući slobodan izbor svetlosnog izvora, kompatibilan sa energetski efikasnim LED sijalicama. Idealna je za spavaću sobu, dnevni boravak ili predsoblje. Gde dekorativni drveni detalji i funkcionalnost moderne spot lampe dolaze do izražaja. Isporuka ne uključuje svetlosni izvor. Noxelle spot lampa 73420 Rabalux.
Fumagalli Made in Italy