NOXELLE ZIDNA LAMPA 71421 RABALUX
4,500.00 рсд
NOXELLE SPOT LAMPA 73420 RABALUX
1,850.00 рсд
NOXELLE STONA LAMPA 74420 RABALUX
| Tip grla | 1 x G9 |
| Izvor svetlosti | Ne dolazi u kompletu (uključenih izvora: ne) |
| Napon / Frekvencija | 230V, 50Hz |
| Boja lampe | Mat crna / Hrast |
| Materijal lampe | Drvo |
| Boja abažura | Bela |
| Materijal abažura | Staklo |
| Tip prekidača | Sa prekidačem na kablu |
| Kabl | Crna, tekstilni (dužina: 1500 mm) |
| IP zaštita | IP 20 |
| Dimenzije | Ø 130 mm, v: 145 mm |
| Neto težina | 0.5 kg |
3,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
74420
Kategorije: Noviteti, Stone lampe
Noxelle stona lampa 74420 unutrašnja svojim modernim i prirodnim izgledom odmah stvara atmosferu. Njene mat crne metalne delove obuhvataju tople tonove hrastovih lamela, a u sredini se nalazi opalno belo stakleno sjenilo koje pruža meko i ujednačeno svetlo. Skandinavski inspirisan, jednostavan dizajn lako se uklapa u dnevnu sobu, spavaću sobu ili radnu sobu; idealna je za noćni ormarić, komodu ili kao ambijentalno osvetljenje u dnevnom boravku.
Radi sa svetlosnim izvorima sa G9 grlom, omogućavajući vam slobodu izbora željenog osvetljenja i stila. Crni tekstilni kabl i prekidač postavljen na kablu pružaju praktično korišćenje. Jedinstveni Rábalux model sopstvenog dizajna. Isporučuje se bez izvora svetlosti. Noxelle stona lampa 74420 Rabalux.
Fumagalli Made in Italy