NOXELLE VISILICA 72420 RABALUX
| Tip grla | 1 x G9 |
| Maksimalna snaga | 1 x Max. 5 W |
| Izvor svetlosti | Ne dolazi u kompletu (uključenih izvora: ne) |
| Napon / Frekvencija | 230V, 50Hz |
| Boja lampe | Mat crna / Hrast |
| Materijal lampe | Drvo |
| Boja abažura | Bela |
| Materijal abažura | Staklo |
| Kabl | Crna (tekstilni materijal) |
| IP zaštita | IP 20 |
| Dimenzije | Ø 130 mm |
| Neto težina | 0.73 kg |
5,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Noxelle visilica 72420 unutrašnja viseća lampa sa svojim modernim, skandinavskim stilom i prirodnim materijalima stvara prijatan ambijent. Mat crni detalji u kombinaciji sa cilindričnim senzorom od hrastovih lamela, iz kojeg suptilno izranja bela opalna staklena kugla, daju ravnomeran i prijatan sjaj.
Ovaj jedinstveni model, dizajniran od strane Rábalux-a, dolazi sa podesivim tekstilnim kablom. Takođe možemo prilagoditi odnos drvenog senila i staklene kugle, odlučujući koliko će se kugla videti. G9 grlo omogućava fleksibilan izbor izvora svetlosti. Idealna je iznad trpezarijskog stola, za kuhinjsko ostrvo ili za ambijentalno osvetljenje dnevnog boravka. Lampa se isporučuje bez izvora svetlosti. Noxelle visilica 72420 rabalux.
Fumagalli Made in Italy